Prelegenci.
Filip Zimbardo
Filip Zimbardo
Amerykański psycholog pochodzenia włoskiego, od 1968 roku profesor Uniwersytetu Stanforda. Znany z przeprowadzenia eksperymentu więziennego, założyciel Kliniki Nieśmiałości, autor wielu książek, z których najbardziej znana to „Psychology and Life” (Psychologia i życie). W 2002 roku Zimbardo pełnił funkcję przewodniczącego Amerykańskiego Towarzystwa Psychologicznego. Jest fundatorem i prezesem fundacji HeroicImagination Project (Projekt Bohaterskiej Wyobraźni, San Francisco), która na całym świecie promuje i wdraża ten program, który powstał na bazie wyników badań psychologii społecznej.
Natalia de Barbaro
Natalia de Barbaro
Psycholożka, socjolożka, poeta. Prowadzi szkolenia z komunikacji i współpracy dla firmy szkoleniowej House of Skills, warsztaty dla kobiet „Własny Pokój” i sesje coachingowe.
Dariusz Skowroński
Dariusz Skowroński
Profesor, psychoterapeuta i seksuolog kliniczny, wykładowca na na Temple University Japan Campus w Tokio. Oprócz pracy akademickiej prowadzi stacjonarny oraz internetowy gabinet psychologiczny i seksuologiczny Bright Life Counselling. Pracował naukowo i terapeutycznie w Australii, Singapurze i Japonii, współpracując między innymi z Society of Sex Educators oraz Researchers and Therapists New South Wales w Sydney.
Monika Perkowska
Monika Perkowska
Psycholog dziecięcy, pracuje psychoterapeutycznie z rodzinami, dziećmi i młodzieżą w poradni "Co tam?" w Warszawie. Dotychczasowe umiejętności psychoterapeutyczne zdobywała w zakresie terapii systemowej i rodzinnej (WTTS, The Virginia Satir Global Network, P-I-E), psychodynamicznej (Stowarzyszenie Psychoterapeutów Dziecięcych im. Donalda Winnicotta), poznawczo-behawioralnej (Poza Schematami), diagnozy psychologicznej (UW, UCLA, University of Colorado). Należy do APA (American Psychological Association).